PNEUMATIKY PRE VÁS

Pneumatiky pre osobné, nákladné, úžitkové autá, motocykle a atypické pneumatiky. Ak ste súkromná osoba, vždy odporúčame kontaktovať nás emailom, telefonicky alebo sa zastavte u nás. Chystáme pre Vás pomôcku – môžte si pozrieť najbežnejší sortiment (vieme ale zabezpežiť ešte viac)

Ak ste firma, v krátkej dobe budete mať možnosť sa prihlásiť do nášho webového prostredia a urobiť si priamo objednávku tam. Alebo sa pokojne ozvite, osobne pomôžeme a poradíme s výberom.

My sme tu na to, aby sme Vám poradili a pomohli vybrať najlepšie riešenie – veď ak budete spokojný, vrátite sa. Preto s nami nebudete v neistote, či náhodou nekupujete staré pneumatiky, alebo či ste nekúpili zlý rozmer, alebo sa na Váš spôsob jazdy a auto vôbec nehodia. Malé mestské autá, rodinné, SUV, stredná a luxusná trieda áut, či športové autá – vyberieme Vám pre každé najlepšiu alternatívu. A väčšina je na sklade!
Nákladné autá majú zásadné špecifiká, ktoré určite nezanedbajte. Ide Vám predsa o bezpečnosť šoféra, výdrž pneumatík, životnosť automobilu , ktorý nie je malá investícia. Nájdeme Vám optimálnu kombináciu nosnosti, ceny, životnosti. Vieme zabezpečiť pneumatiky na dodávky, nákladné autá či kamióny.

Sme špecialisti na úžitkové dopravné prostriedky. V našom okolí, resp. okrese nie je veľa špecialistov, ktorí Vám dokážu zabezpečiť pneumatiky pre Váš traktor či bager. Robíme s tým dlho, poznáme vlastnosti úžikových pneumatík ako málokto a vieme Vám seriózne poradiť.

SÚKROMNÉ OSOBY

Odporúčame Vám zavolať nám, napísať alebo osobne dojsť. Takto Vám budeme vedieť vybrať najlepšie riešenie a zvyčajne svoju pneumatiku získate aj najrýchlejšie.

Ak ale radi hľadáte a browsujete a hľadáte sami, pripravujeme pre Vás aj takúto možnosť. Už čoskoro…

PRE FIRMY, PNEUSERVISY

Opäť odporúčame kontaktovať nás – vždy sme radi nápomocní vybrať Vám najvhodnejšie pneumatiky pre Vás spôsob jazdy, použitia, sezóny, typu auta či ceny.

Zároveň, pre Vás pripravujeme veľkoobchodný e-shop, prostredníctvom ktorého sa budete môcť zaregistrovať, potvrdíme Vám účet, nastavíme Vám parametre fakturácie a môžte si objednávať. Pneumatiky doručíme ešte v daný deň alebo do 24 hodín.