O FIRME KANAS

Prečo sme tu…

Spoločnosť Kanas s.r.o. vznikla v roku 2008 a zameriava sa na predaj pneumatík konečnému zákazníkov aj firmám – najmä autoservisom a spoločnostiam s vozovým parkom ako aj poľnohospodárskym subjektom.
Okrem toho sa venujeme aj ďaľšej obchodnej činnosti, prenájmu nehnuteľností a predaju pozemkov.
SÍDLO
Aktuálne sa nachádzame v Diviackej Novej Vsi v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva hneď vedľa kostola. Tu sa môžte zastaviť pre svoje pneumatiky.
SKLADY
V našom sídle sa nachádzajú aj skladové priestory, kde máme k okamžiému odberu široký sortiment pneumatík, ktoré si môžte pozrieť, skontrolovať a ihneď zobrať.
PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ
Aktuálne prenajíme obchodné priestory v Diviackej Novej Vsi a v Zemianskych Kostoľanoch. Ak máte záujem sa na naše priestory pozrieť, resp. uvažujete o podnájme, kontaktujte nás.

NÁŠ TÍM

Sme rodinná firma. Pracujeme spolu od 1998. Sme na trhu už 20 rokov.

Kanas s.r.o tvorí otec Anton a synovia Miroslav a Branislav. Spoločne budujú spoločnosť, ktorá sa venuje obchodnej činnosti s pneumatikami, ale navyše napríklad syn Miroslav organizuje aj jazykové pobyty v USA, druhý syn Branislav sa venuje aj developerskej činnosti a takisto po nákupe nehnuteľností v Diviackej Novej Vsi a Zemianskych Kostoľanoch sa venujú ich prenájmom.
Anton Kaňa

Anton Kaňa

otec, konateľ, ekonóm

Zakladateľ spoločnosti, ekonóm a stratégia. Vždy pomôže aj najmenšiemu zákazníkovi pri hľadaní ideálnej pneumatiky pre jeho vozidlo.

Email: kanas@kanas.sk
Mobil: 0905 824 007

Ing. Miroslav Kaňa

Ing. Miroslav Kaňa

konateľ, obchodník

Venuje sa najmä predaju a obchodnej činnosti s pneumatikami. Vďaka nemu budete mať pneumatiky doma zdarma a maximálne do 24 hodín. Zároveň organizuje jazykové pobyty v USA.

Email: mirokana@kanas-sro.sk
Mobil: 0908 224 333

Ing. Branislav Kaňa

Ing. Branislav Kaňa

konateľ, obchodník

Venuje sa predaju a obchodnej činnosti s pneumatikami. Zároveň sa venuje aj developerskej činnosti a prenájmu nehnuteľností.

Email: branislavkana@kanas-sro.sk
Mobil: 0905 825 007